Ben hamileyim… Görmeyen kalmasın!

Yıllar evvel kameralar karşısında doğum yapan bu ünlü artık de yeni hamileliğini, gösterinin bir modülü haline getirdi.

Kendisi, eşi ve elbette tüm ailesi için memnunluk verici bebek haberini ne yaptı ne etti haftalarca konuşulur hale getirdi.

ŞOVA DEVAM EDECEK ÜZERE GÖRÜNÜYOR
Görünüşe nazaran de giderek büyüyen karnını takipçilerinin gözleri önünde sergilemeye devam edecek. Tahminen de tekrar onun doğum odasında çekilen imajlarını izleyeceğiz.

Tabii ki anladınız, Kardashian- Jenner ailesinden kelam ettiğimizi Öbür hangi aile böylesine göz önünde yaşıyor zati.

İşte o ailenin üyelerinden biri olan Kourtney Kardashian, şu sıralar çok ön planda. Bunun nedeni de dördüncü bebeğine gebe olması. Üstelik duyurusunu da çok enteresan bir formda natürel ki tekrar gösteriye dönüştürerek yapması.

Geçen yıl İtalya’da ve ABD’de tekrar çok konuşulan bir dizi merasimle müzisyen Travis Barker ile evlenen Kardashian, ondan birinci bebeğini de bekliyor.

Yeri gelmişken, eski sevgilisi Scott Disick ile birlikteliğinden üç tane daha çocuğu olduğunu not düşelim. Sonra da mevzumuza dönelim.

HAMİLE MAYOSU İLE KONUŞULDU
Kourtney Kardashian, şu sıralarda Kauai’de tatilin keyfini çıkarıyor. Alışılmış ki yanında çocuklarıyla birlikte. Bu süreçte de sık sık plajda objektiflere takılıyor Kardashian.

Her vakit olduğu üzere plajda bile şıklığından taviz vermiyor yeni anne adayı. Geçtiğimiz gün de siyah bir mayoyla görüntülendi.

Mayonun en çarpıcı yanı ise karın kısmının açıkta kalmasıydı. Yani gebe olan ve görünüşe nazaran doğum yapmasına çok fazla vakit kalmayan Kourtney Kardashian, bu mayo seçimiyle doğmamış bebeğini vurguluyordu.

Onun bu manzarası de “Hamile olduğunu görmeyen kalmasın istiyor büyük ihtimalle” biçiminde yorumlara neden oldu.

KOCASININ KONSERİNDE ‘HAMİLEYİM’ PANKARTI AÇTI
Kourtney Kardashian, hamileliğini duyurmak için ed farklı bir yol seçmişti. Lakin bunun da sadece dikkat çekmek için yapıldığı sonradan ortaya çıktı.

Kardashian, bebek haberini kocası Travis Barker’ın kümesi Blink 182 ile birlikte verdiği Los Angeles konserinde dünya aleme duyurdu.

Tam da Barker kümesiyle birlikte sahnede müziklerini söylerken Kourtney Kardashian üzerinde “Travis ben hamileyim” yazan bir pankart açtı. Sonra da olduğu yerde zıplamaya başladı.

Bu pankartı ve karısının heyecanını gören Travis Barker da sahneden inip karısının yanına koştu ve onu öpücüklere boğdu.

KARNI ESASEN ÇOK BÜYÜKTÜ… KOCASI GÖRMEMİŞ OLAMAZ
Tabii bu olay günlerce konuşuldu. Çabucak akabinde da o pankartı açtığı sırada Kourtney’in karnının dikkat çekecek kadar büyümüş olduğu ortaya çıktı.

Her an birlikte olan kocası Travis Barker’ın bu durumu fark etmemesi mümkün değildi o sırada yapılan yorumlara nazaran. . Natürel ki bu adımın akabinde Kourtney’in o pankartı ilgi odağı olmak için açtığı konuşuldu.

DOĞMAMIŞ BEBEĞİNDEN PARA KAZANACAK:Elbette bu da boşuna değildi. Zira Kardashian, bu hamilelik sürecini bile paraya çevirecek bir adım attı. Bir tıp sağlıklı ömür firması olan Poosh’un kurucusu Kourtney Kardashian, bebeğini dünyaya getirene kadar birebir vakitte tanıtım yüzü de olduğu bu firma aracılığıyla hamilelik ve bebek eserleri pazarlayacak.

HER YOLU DENEYİP BAŞARISIZ OLDUKLARINI SÖYLEMİŞTİ
Kourtney Kardashin, ailece kamera karşısına geçtikleri TV gösterisinde birlikte bir bebek sahibi olma isteğini açıkça lisana getirmişti. Hatta bu nedenle birçok sefer tüp bebek tedavisi gördüklerini kimi bitkisel ilaçlar kullandıklarını da söyledi.

Fakat tekrar kendilerinin anlattığına nazaran bütün bu gayretlerden bir sonuç çıkmayınca artık uğraşmayı bıraktıklarını da lisana getirdi.

Kourtney Kardashian, geçen 25 Mayıs’ta yayınlanan Thne Kardashians isimli gösteride “Resmi olarak bu işi bitirdik. Bir bebeğimiz olmasını her şeyden çok istiyorduk. Ancak ben Allah’ın bizim için hazırladıklarına inanıyorum. Şayet bu bir bebekse bunun günün birinde olacağına inanıyorum” diye konuşmuştu.

HER İKİSİNİN DE DÖRDÜNCÜ ÇOCUĞU OLACAK
Dünyaya gelecek bu bebek Kourtney Kardashian’ın dördüncü çocuğu olacak. Kardashian, Scott Disick ile alakasından 13 yaşında Mason, 10 yaşında Penelope ve 8 yaşında Reign isminde üç çocuk annesi.

Aynı vakitte Travis Barker da dördüncü defa baba olacak. Onun da eski eşi Shanna Moakle’dan 19 yaşında Landon, 17 yaşında Alabama ve 24 yaşında Atiana isminde üç tane çocuğu bulunuyor.

Bu ortada… Kourtney ile Travis, bebeklerinin cinsiyetini de açıkladı. Çiftin bir erkek bebeği olacak. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir