İzmir’deki vahşette yeni gelişme: Zanlı yakalandı, ifadesi ortaya çıktı

İzmir’de Türkmenistan asıllı 4 kişinin cesedinin derin dondurucuda bulunmasının akabinde olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

ZANLI ÇEŞME’DE YAKALANDI

İzmir Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Bayraklı ilçesinde 18 Haziran’da 3’ü bayan 1’i erkek toplam 4 Türkmenistan vatandaşının taammüden öldürülmesi olayının şüphelisi, Türkmenistan asıllı S.H, Çeşme ilçesinde emniyet müdürlüğü takımlarımızca yakalanmıştır.” tabirleri kullanıldı.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Açıklamada, olayda kullanıldığı belirtilen bıçakla yakalanan S.H’nin cinayetleri kıskançlık sebebiyle işlediğini itiraf ettiği belirtildi.

OLAY

Adalet Mahallesi 1594/14 Sokak’taki bir meskene giden polis takımları, derin dondurucuda beden bütünlüklerinin bozulduğu tespit edilen 4 ceset bulmuştu.

Cesetlerin anne Gülkamar Hanymova, kızları Leyla Geldiyarova (30) ve Laçin Geldiyarova (28) ile Ruslan Kerimov’a ilişkin olduğu tespit edilmişti

Anne Hanymova ile kızlarının Türkiye’ye 2019’da geldikleri, İzmir’de bakıcılık yaptıkları, cesedi bulunanlardan Ruslan Kerimov’un ise Leyla Geldiyarova’nın erkek arkadaşı olduğu, kuşkulu S.H’nin de bu bireylerle tıpkı meskende yaşadığı öğrenilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir